

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри: 265x100x300 мм
Додаткові характеристики: вимірювач потужності (всі вимірювання виводяться одночасно на дисплей), потужність 1W-6000W BOT+PF, (PF - коефіцієнт потужності)
Комплектація: мультиметр/ мережевий шнур
Живлення: від мережі 200V
Тип екрану: цифровий 125х65 мм
Постійна напруга (DC), В: Немає
Постійний струм (DC), А: Ні
Частота, Гц: Ні
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 0 - 300V
Кількість гнізд: 4/3/3
Змінний струм (AC), А: 0. 005-40A
Опір, Ом: Ні
Ємність, Ф: Ні
Додаткові характеристики: вимірювач потужності (всі вимірювання виводяться одночасно на дисплей), потужність 1W-6000W BOT+PF, (PF - коефіцієнт потужності)
Комплектація: мультиметр/ мережевий шнур
Живлення: від мережі 200V
Тип екрану: цифровий 125х65 мм
Постійна напруга (DC), В: Немає
Постійний струм (DC), А: Ні
Частота, Гц: Ні
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 0 - 300V
Кількість гнізд: 4/3/3
Змінний струм (AC), А: 0. 005-40A
Опір, Ом: Ні
Ємність, Ф: Ні
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 3491 |
| Дополнительные характеристики | измеритель мощности (все измерения выводятся одновременно на дисплей) , мощность 1W-6000W BOT+PF, (PF - коэффициент мощности) |
| Емкость, Ф | Нет |
| Количество гнезд | 4/3/3 |
| Комплектация | мультиметр/ сетевой шнур |
| Переменное напряжение (АC), В | 0 - 300V |
| Переменный ток (АC), А | 0.005-40A |
| Питание | от сети 200V |
| Постоянное напряжение (DC), В | Нет |
| Постоянный ток (DC), А | Нет |
| Размеры | 265x100x300 мм |
| Сопротивление, Ом | Нет |
| Температура, °C | Нет |
| Тип экрана | цифровой 125х65 мм |
| Частота, Гц | Нет |
- Цена: 4 653 ₴

