

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: Пластик
MAX вага: 5 кг
Похибка: 0. 5 г
Тип екрану: ЖК 47х19 мм
Живлення: 2хААА батарейки
Одиниці виміру: g/oz/lb
Комплектація: ваги, 2 батарейки типу ААА, чаша, інструкція Англійською мовою
Розміри: 210х150х30 мм
Додаткові характеристики: підсвічування екрану, функція скидання тари, автовідключення, індикація низького заряду батареї, функція PCS
MAX вага: 5 кг
Похибка: 0. 5 г
Тип екрану: ЖК 47х19 мм
Живлення: 2хААА батарейки
Одиниці виміру: g/oz/lb
Комплектація: ваги, 2 батарейки типу ААА, чаша, інструкція Англійською мовою
Розміри: 210х150х30 мм
Додаткові характеристики: підсвічування екрану, функція скидання тари, автовідключення, індикація низького заряду батареї, функція PCS
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| MAX вес | 5 кг |
| Артикул | 00000008552 |
| Дополнительные характеристики | подсветка экрана, функция сброса тары, автоотключение, индикация низкого заряда батареи, функция PCS |
| Единицы измерения | g/oz/lb |
| Комплектация | весы, 2 батарейки типа ААА, чаша, инструкция на английском языке |
| Материал | Пластик |
| Питание | 2хААА батарейки |
| Погрешность | 0.5 г |
| Размеры | 210х150х30 мм |
| Тип экрана | ЖК 47х19 мм |
- Цена: 282 ₴

