




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри: 114х63х32 мм
Додаткові характеристики: Лінза класу А+. Формат зображення: Jpeg. Автоматичний запис, режими запису: циклічний безшовний, за датчиком руху. Є G-Sensor, вбудований мікрофон. Автостарт/вимкнення при пуску двигуна. Функції HDR та паркування.
Комплектація: реєстратор, ЗУ 12V, кронштейн, задня камера, кабель 5. 5м
Живлення: від мережі авто 12V / вбудований акумулятор 300mAH
Матеріал: Пластик + метал
Тип живлення: акумуляторний
Інтерфейси: miniUSB, роз'єм для камери
пам'яті: TF до 32 GB
Розмір екрану: 4
Роздільна здатність: 1920х1080
Відеокодек: AVI
Кут огляду: 170
Відеореєстратор-дзеркало: Ні
Передня камера: 1920х1080
Задня камера: 640x480
Додаткові характеристики: Лінза класу А+. Формат зображення: Jpeg. Автоматичний запис, режими запису: циклічний безшовний, за датчиком руху. Є G-Sensor, вбудований мікрофон. Автостарт/вимкнення при пуску двигуна. Функції HDR та паркування.
Комплектація: реєстратор, ЗУ 12V, кронштейн, задня камера, кабель 5. 5м
Живлення: від мережі авто 12V / вбудований акумулятор 300mAH
Матеріал: Пластик + метал
Тип живлення: акумуляторний
Інтерфейси: miniUSB, роз'єм для камери
пам'яті: TF до 32 GB
Розмір екрану: 4
Роздільна здатність: 1920х1080
Відеокодек: AVI
Кут огляду: 170
Відеореєстратор-дзеркало: Ні
Передня камера: 1920х1080
Задня камера: 640x480
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 5477 |
| Видеокодек | AVI |
| Видеорегистратор-зеркало | Нет |
| Дополнительные характеристики | Линза класса А+. Формат снимка: Jpeg. Автоматическая запись, режимы записи: циклическая бесшовная, по датчику движения. Есть G-sensor, встроенный микрофон. Автостарт/отключение при пуске мотора. Функции HDR и парковки. Мультиязычность. |
| Задняя камера | 640x480 |
| Интерфейсы | miniUSB, разъём для камеры |
| Комплектация | регистратор, ЗУ 12V, кронштейн, задняя камера, кабель 5.5м, инструкция на английском языке |
| Материал | Пластик + металл |
| Передняя камера | 1920х1080 |
| Питание | от сети авто 12V / встроенный аккумулятор 300mAH |
| Поддержка карт памяти | TF до 32 GB |
| Размер экрана | 4" |
| Размеры | 114х63х32 мм |
| Разрешение | 1920х1080 |
| Тип питания | аккумуляторный |
| Угол обзора | 170° |
- Цена: Цену уточняйте



