


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд: Luxury;
Тип діода: 1W;
Кількість діодів: 1W+16SMD;
Матеріал: Пластик;
Тип живлення: акумуляторний;
Тип ліхтаря: Переносний;
Кількість режимів роботи: 3 (1W, 16SMD, 8SMD);
Живлення: вбудований акумулятор 1000 mAh;
Розміри: голØ65, корпØ65, L170 мм;
Комплектація: ліхтарик/шнур для заряджання від мережі 220В;
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Вбудована сонячна батарея.
Тип діода: 1W;
Кількість діодів: 1W+16SMD;
Матеріал: Пластик;
Тип живлення: акумуляторний;
Тип ліхтаря: Переносний;
Кількість режимів роботи: 3 (1W, 16SMD, 8SMD);
Живлення: вбудований акумулятор 1000 mAh;
Розміри: голØ65, корпØ65, L170 мм;
Комплектація: ліхтарик/шнур для заряджання від мережі 220В;
Додаткові характеристики: Корпус – пластик. Вбудована сонячна батарея.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LUXURY |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 3911 |
| Бренд | Luxury |
| Дополнительные характеристики | Корпус - пластик. Встроенная солнечная батарея. |
| Единиц в упаковке | 1 |
| Зарядное устр-во | 220V |
| Кол-во в запайке (шт) | 40 |
| Количество диодов | 1W+16SMD |
| Количество режимов работы | 3 (1W, 16SMD, 8SMD) |
| Комплектация | фонарик / шнур для зарядки от сети 220В |
| Материал | Пластик |
| Оптический зум | Нет |
| Питание | встроенный аккумулятор 1000 mAh |
| Размеры | гол?65, корп?65, L170мм |
| Тип диода | 1W |
| Тип питания | аккумуляторный |
| Тип устройства | Переносной |
| Функция Power Bank | Нет |
- Цена: Цену уточняйте

