

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри: 100х165х22 мм
Додаткові характеристики: Функція скидання тари, відображення переваги/низького заряду батареї. Автовимикання. Підсвічування екрана (увімк./вимк.). PCS
Комплектація: ваги, 2*AAA батарейки
Живлення: 2*AAA батарейки
Матеріал: Пластик
Кількість у запайці (шт): 10
Тип екрану: ЖК 42х25 мм з синім підсвічуванням
Одиниці вимірювання: g/oz/ ozt/dwt/c/t/gn
MAX вага: 2 кг
Додаткові характеристики: Функція скидання тари, відображення переваги/низького заряду батареї. Автовимикання. Підсвічування екрана (увімк./вимк.). PCS
Комплектація: ваги, 2*AAA батарейки
Живлення: 2*AAA батарейки
Матеріал: Пластик
Кількість у запайці (шт): 10
Тип екрану: ЖК 42х25 мм з синім підсвічуванням
Одиниці вимірювання: g/oz/ ozt/dwt/c/t/gn
MAX вага: 2 кг
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| MAX вес | 2 кг |
| Артикул | 2513 |
| Дополнительные характеристики | Функция сброса тары, отображение перевеса/низкого заряда батареи. Автоотключение. Подсветка экрана (вкл. /выкл. ) . PCS |
| Единицы измерения | g/oz/ozt/dwt/c/t/gn |
| Кол-во в запайке (шт) | 10 |
| Комплектация | весы, 2*AAA батарейки |
| Материал | Пластик |
| Питание | 2*AAA батарейки |
| Погрешность | 0.1 г |
| Размеры | 100х165х22 мм |
| Тип экрана | ЖК 42х25мм с синей подсветкой |
- Цена: 198 ₴

