

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри: 240x90x35 мм
Додаткові характеристики: тест діодів, продзвонювання, пам'ять, шнурок на руку
Комплектація: мультиметр, 2 щупи, інструкція
Живлення: Крона 9V
Тип екрану: ЖК 13х45
Постійна напруга (DC), В: 2V/20 /200V/1000V
Постійний струм (DC), А: Ні
Частота, Гц: 2KHz
Температура, °C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 200V/750V
Кількість гнізд: 3
Змінний струм (AC) , А: 200A/1000A
Опір, Ом: 200/2K/20K/200K/2M/20M/200M
Ємність, Ф: Ні
Додаткові характеристики: тест діодів, продзвонювання, пам'ять, шнурок на руку
Комплектація: мультиметр, 2 щупи, інструкція
Живлення: Крона 9V
Тип екрану: ЖК 13х45
Постійна напруга (DC), В: 2V/20 /200V/1000V
Постійний струм (DC), А: Ні
Частота, Гц: 2KHz
Температура, °C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 200V/750V
Кількість гнізд: 3
Змінний струм (AC) , А: 200A/1000A
Опір, Ом: 200/2K/20K/200K/2M/20M/200M
Ємність, Ф: Ні
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 103 |
| Дополнительные характеристики | тест диодов, прозвонка, память, шнурок на руку |
| Емкость, Ф | Нет |
| Количество гнезд | 3 |
| Комплектация | мультиметр, 2 щупа, инструкция |
| Переменное напряжение (АC), В | 200V/750V |
| Переменный ток (АC), А | 200A/1000A |
| Питание | Крона 9V |
| Постоянное напряжение (DC), В | 2V/20V/200V/1000V |
| Постоянный ток (DC), А | Нет |
| Размеры | 240x90x35 мм |
| Сопротивление, Ом | 200/2K/20K/200K/2M/20M/200M |
| Температура, °C | Нет |
| Тип экрана | ЖК 13х45 |
| Частота, Гц | 2KHz |
- Цена: 297 ₴

