
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри: 130х75х35 мм
Додаткові характеристики: тест діодів/продзвонювання/зумер/пам'ять/LED підсвічування/ тест батарейок 1,5V/9V/12V
Комплектація: мультиметр, 2 щупи, інструкція
Живлення: Крона 9V
Тип екрану: ЖК 15х45
Постійна напруга (DC), В: 200m/2000m/20V/200V/500V
Постійний струм (DC), А: 200?/ 200m/ 10A
Частота, Гц: Ні
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC ), В: 200V/500V
Кількість гнізд: 3
Змінний струм (АC), А: Ні
Опір, Ом: 200/2000/20К/200К/20М
Ємність, Ф: Ні
Додаткові характеристики: тест діодів/продзвонювання/зумер/пам'ять/LED підсвічування/ тест батарейок 1,5V/9V/12V
Комплектація: мультиметр, 2 щупи, інструкція
Живлення: Крона 9V
Тип екрану: ЖК 15х45
Постійна напруга (DC), В: 200m/2000m/20V/200V/500V
Постійний струм (DC), А: 200?/ 200m/ 10A
Частота, Гц: Ні
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC ), В: 200V/500V
Кількість гнізд: 3
Змінний струм (АC), А: Ні
Опір, Ом: 200/2000/20К/200К/20М
Ємність, Ф: Ні
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 109 |
| Дополнительные характеристики | тест диодов/прозвонка/зумер/память/LED подсветка/ тест батареек 1, 5V/9V/12V |
| Емкость, Ф | Нет |
| Количество гнезд | 3 |
| Комплектация | мультиметр, 2 щупа, инструкция |
| Переменное напряжение (АC), В | 200V/500V |
| Переменный ток (АC), А | Нет |
| Питание | Крона 9V |
| Постоянное напряжение (DC), В | 200m/2000m/20V/200V/500V |
| Постоянный ток (DC), А | 200?/ 200m/ 10A |
| Размеры | 130х75х35 мм |
| Сопротивление, Ом | 200/2000/20К/200К/20М |
| Температура, °C | Нет |
| Тип экрана | ЖК 15х45 |
| Частота, Гц | Нет |
- Цена: 238 ₴

