
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри: 145х80х35 мм
Додаткові характеристики: зумер/ тестування діодів/ генератор/ пам'ять/ підсвічування/ чохол/ захист/ підставка/ генератор/інтенсивність
Комплектація: щуп, мультиметр, батарейки
Живлення: 2*ААА батарейка 9V
Тип екрану: ЖК 1 мм
Постійна напруга (DC), В: 200m/ 2000m/ 20 / 200/ 500
Постійний струм (DC), А: 2000?/ 20m/ 200m/ 10А
Частота, Гц: є
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 200/ 500
Кількість гнізд: 3
Змінний струм (AC), А: Ні
Опір, Ом: 200M/ 2000/ 20K/ 200K/ 20М/200М
Ємність, Ф: Ні
Додаткові характеристики: зумер/ тестування діодів/ генератор/ пам'ять/ підсвічування/ чохол/ захист/ підставка/ генератор/інтенсивність
Комплектація: щуп, мультиметр, батарейки
Живлення: 2*ААА батарейка 9V
Тип екрану: ЖК 1 мм
Постійна напруга (DC), В: 200m/ 2000m/ 20 / 200/ 500
Постійний струм (DC), А: 2000?/ 20m/ 200m/ 10А
Частота, Гц: є
Температура, ° C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 200/ 500
Кількість гнізд: 3
Змінний струм (AC), А: Ні
Опір, Ом: 200M/ 2000/ 20K/ 200K/ 20М/200М
Ємність, Ф: Ні
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 112 |
| Дополнительные характеристики | зумер/ тестирование диодов/ генератор/ память/ подсветка/ чехол/ защита/ подставка/ генератор/интенсивность |
| Емкость, Ф | Нет |
| Количество гнезд | 3 |
| Комплектация | щуп, мультиметр, батарейки |
| Переменное напряжение (АC), В | 200/ 500 |
| Переменный ток (АC), А | Нет |
| Питание | 2*ААА батарейка 9V |
| Постоянное напряжение (DC), В | 200m/ 2000m/ 20 / 200/ 500 |
| Постоянный ток (DC), А | 2000?/ 20m/ 200m/ 10А |
| Размеры | 145х80х35мм |
| Сопротивление, Ом | 200M/ 2000/ 20K/ 200K/ 20М/200М |
| Температура, °C | Нет |
| Тип экрана | ЖК 50х12 мм |
| Частота, Гц | Да |
- Цена: 243 ₴

