


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри: 110х65х30 мм
Додаткові характеристики: продзвонювання/ тест діодів/ тест транзисторів/ зумер/ пам'ять/ LED підсвічування
Комплектація: мультиметр, 2 щупи, інструкція
Живлення: Крона 9V
Тип екрану: ЖК 14х45
Постійна напруга (DC) : 200m/ 2000m/ 20V/ 200V/ 600V
Постійний струм (DC), А: 200?/ 2000?/ 20m/ 200m/ 10A
Частота, Гц: Ні
Температура, °C: Ні
Змінна напруга (АC В: 200/ 600
Кількість гнізд: 3+8
Змінний струм (AC), А: Ні
Опір, Ом: 200/ 2000/ 20K/ 200K/ 2M
Ємність, Ф: Ні
Додаткові характеристики: продзвонювання/ тест діодів/ тест транзисторів/ зумер/ пам'ять/ LED підсвічування
Комплектація: мультиметр, 2 щупи, інструкція
Живлення: Крона 9V
Тип екрану: ЖК 14х45
Постійна напруга (DC) : 200m/ 2000m/ 20V/ 200V/ 600V
Постійний струм (DC), А: 200?/ 2000?/ 20m/ 200m/ 10A
Частота, Гц: Ні
Температура, °C: Ні
Змінна напруга (АC В: 200/ 600
Кількість гнізд: 3+8
Змінний струм (AC), А: Ні
Опір, Ом: 200/ 2000/ 20K/ 200K/ 2M
Ємність, Ф: Ні
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 129 |
| Дополнительные характеристики | прозвонка/ тест диодов/ тест транзисторов/ зумер/ память/ LED подсветка |
| Емкость, Ф | Нет |
| Количество гнезд | 3+8 |
| Комплектация | мультиметр, 2 щупа, инструкция |
| Переменное напряжение (АC), В | 200/ 600 |
| Переменный ток (АC), А | Нет |
| Питание | Крона 9V |
| Постоянное напряжение (DC), В | 200m/ 2000m/ 20V/ 200V/ 600V |
| Постоянный ток (DC), А | 200?/ 2000?/ 20m/ 200m/ 10A |
| Размеры | 110х65х30 мм |
| Сопротивление, Ом | 200/ 2000/ 20K/ 200K/ 2M |
| Температура, °C | Нет |
| Тип экрана | ЖК 14х45 |
| Частота, Гц | Нет |
- Цена: 228 ₴

