

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: Метал
Бренд: POLICE
Тип діода: XPE
Кількість діодів: 1
Оптичний зум: є
Тип живлення: акумуляторний
Кількість режимів роботи: 5 режиму (100%, 75%, 50% яскравості, стробоскоп, SOS)
Живлення: 1*ак. Li-ion 18650 8800mAh 3. 7V / 3хААА батарейки
Додаткові характеристики: Корпус – анодований алюміній. Пило-волого захищений. Ударостійкий.
Комплектація: ліхтарик/акумулятор 18650/ЗУ 220V/ЗУ 12V/касета для трьох батарей AAA/велокріплення
Розміри: L150, гол Ø31, корпØ28 мм
Бренд: POLICE
Тип діода: XPE
Кількість діодів: 1
Оптичний зум: є
Тип живлення: акумуляторний
Кількість режимів роботи: 5 режиму (100%, 75%, 50% яскравості, стробоскоп, SOS)
Живлення: 1*ак. Li-ion 18650 8800mAh 3. 7V / 3хААА батарейки
Додаткові характеристики: Корпус – анодований алюміній. Пило-волого захищений. Ударостійкий.
Комплектація: ліхтарик/акумулятор 18650/ЗУ 220V/ЗУ 12V/касета для трьох батарей AAA/велокріплення
Розміри: L150, гол Ø31, корпØ28 мм
| Основные | |
|---|---|
| Тип диода | XPE |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00000010358 |
| Дополнительные характеристики | ремешок на руку, велокрепление |
| Зарядное устр-во | 220V/12V |
| Количество диодов | 1 |
| Количество режимов работы | 5 (100%, 75%, 50%, стробоскоп, SOS) |
| Комплектация | фонарь, зарядное устройство 220V и 12V, 1х18650 аккумулятор, велокрепление |
| Материал | Металл |
| Оптический зум | Да |
| Питание | 1х18650 аккумулятор |
| Размеры | L150, гол?31, корп?28 мм |
| Тип питания | аккумуляторный |
| Тип устройства | Велосипедный |
| Функция Power Bank | Нет |
- Цена: Цену уточняйте

