




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій: 220V/12V
Тип живлення: акумуляторний
Кількість діодів: 4
Оптичний зум: є
Живлення: 2x18650 акумулятора
Розміри: гол Ø36, L66, H76, W80 мм
Комплектація: ліхтар, 2 акумулятори 18650, зарядний пристрій 220V та 12V
Додаткові характеристики: регульований кут нахилу голови ліхтаря
Тип живлення: акумуляторний
Кількість діодів: 4
Оптичний зум: є
Живлення: 2x18650 акумулятора
Розміри: гол Ø36, L66, H76, W80 мм
Комплектація: ліхтар, 2 акумулятори 18650, зарядний пристрій 220V та 12V
Додаткові характеристики: регульований кут нахилу голови ліхтаря
| Основные | |
|---|---|
| Тип диода | XPE |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 00000010402 |
| Дополнительные характеристики | регулируемый угол наклона голови фонаря |
| Зарядное устр-во | 220V/12V |
| Количество диодов | 4 |
| Комплектация | фонарь, 2 аккумулятора 18650, зарядное устройстро 220V и 12V |
| Материал | Пластик + металл |
| Оптический зум | Да |
| Питание | 2x18650 аккумулятора |
| Размеры | гол ?36, L66, H76, W80 мм |
| Тип питания | аккумуляторный |
| Тип устройства | Налобный |
| Функция Power Bank | Нет |
- Цена: Цену уточняйте


