Станок для гоління Gillette Fusion з однією змінною касетою
Станок для гоління Gillette Fusion Razor + 1 скасета. 5 лез для комфортного гоління + 1 точне лезо. Технологія 5-лезової брельної поверхні: 5 лез, розміщених ближче один до одного, дають змогу знизити тиск на шкіру для зменшення подразнення й більшого комфорту, ніж у MACH 3. 15 спеціальних мікро гребенів Fusion допомагають розгладжувати нерівну поверхню шкіри, даючи змогу 5 лезам ковзати максимально гладко. 1 точне лезо — тример... ідеально підходить для складних місць, як-от віскі, під носом, навколо бороди. Леза не витирати. Берегти від дітей. Термін придатності не обмежений.
Спосіб застосування: Вимити обличчя теплою водою, намазати волосяний покрив, який потрібно зголити, гелем або піною для гоління, після чого використовувати станок для гоління.
Час застосування: універсальне
Тип шкіри: всі типи
Вік: 18+
Стать: чоловіча
Комплектація: Бритвяний верстат + 1 змінна касета
Найновіша розробка Gillette — це ProGlide Power, білкова система з 5 лезами та віброрежимом; і її модифікація ProGlide без функції Power. Продаються, крім перерахованих та інші бритовні системи: Sensor Excel, Slalom Plus — 2 лезові системи. Для серії верстатів Sensor зараз виробляються 3-лезові касети. Slalom Plus найшкідніша бритовна система Gillette з представлених на сьогодні. Slalom Plus — це перейменована система Atra Plus. Компанія виробляє велику кількість одноразових станків для гоління (наприклад, Permatik для турецького ринку), багато з них виробляються в Санкт-Петербурзі. Крім сучасних станків для гоління, компанія і далі виробляє двосторонні леза, які використовувалися в класичному станку бритви.
Після класичних станків першою бритовною системою Gillette була Trac II з 2 лезами. Далі була розроблена система Gillette Atra (1977), яка вперше мала плавальну головку.
Дотримуючись системи компанії була модифікація Atra — Atra Plus (1985), що отримала змащувальну смужку над низкою лез. 1990 року була зроблена модель Sensor, спадкоємець якої популярні й донині. Система мала передовий для того часу сталевий дизайн і 2-точкову плавальну головку.
1995 вперше була зроблена система Gillette з 5 мікрогребнями — Sensor Excel, було заявлено, що мікрогребіни натягують шкіру для забезпечення гладкішого гоління. У 1998 році вийшла бритовна система Mach3 з 3 лезами в касеті та 5 мікрогребнями. 2003 року випускається модифікація Mach3 — Mach3 Turbo, новинка мала 10 мікрогребінь замість п'яти, а також нові леза Antifriction. Також був оновлений дизайн ручки. 2004 року вийшла модифікація системи Mach3 Turbo з віброрежимом, що працює від батарейки, дістала назву M3Power.
2007 року виходить система з 5 лезами — Gillette Fusion і її модифікація з віброрежимом Fusion Power. Також у Fusion вперше з'явилося лезо-тример на оберті касети для гоління складних ділянок обличчя.
Після появи верстатів виробництва компанії Bic, Gillette почала втрачати позиції. Людям опинилися потрібніші станки, які можна викинути відразу після використання. У відповідь на це Gillette випускає свої моделі одноразових верстатів.
На цей момент у продажу є моделі одноразових верстатів Gillette II і Gillette Blue II, а також Sensor 3 Sensitive. Крім того, випускаються одноразові верстати для жінок Satin Care і Gillette Blue II For Women.
Скидки!!! Постійним клієнтам
Діють партнерські та гуртові ціни, деталі телефоном:
Основні | |
---|---|
Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
Наявність змащувальної смужки | Так |
Виробник | Gillette |
Кількість лез | П'ять |
Тип бритвеної приналежності | Багаторазова бритва |
- Ціна: 287 ₴